WÖMNER

A GOOD ELECTRIC

Hakkımızda

Global Tecrübe
Yerel Uygulama

Tesislerde güç kalitesi başlığının değeri ve önceliği her geçen gün artmakta farkındalık seviyesi yükselmektedir. Bu sayede transformatör, kablo, şalter, sürücü, motor.. vb elektriksel bileşenlerin ömürlerinin kısalmasının önüne geçilmekte, ani arızaların ve üretim kayıplarının oluşması engellenmekte, ısıya dönüşen kayıplardan tasarruf edilmektedir. Wömner bu noktada gerekli teknik analizleri, altyapı çalışmalarını, proje hesaplarını ve çözüm önerilerini paydaşlarının bilgisine sunmaktadır. Elektrik enerjisinin şebeke bağlantı noktasından tesislerdeki tüketim noktasına kadar olan süreçte en ideal şekilde kullanılması ve hataların önüne geçilmesi için hizmet vermekteyiz.

Arızalar için Ölçüm ve Analiz

Sistem Tasarımı ve Çözüm

  • Kompanzasyon ve Harmonik Filtrasyon Çözümleri
  • GES için üretim/tüketim yönünde hassas kompanzasyon
  • Elektrik Şarj İstasyonu Harmonik ve Supraharmonik Analizi

Her türlü güç kalitesi çözümü ihtiyacınızı karşılayabiliriz. Küçük veya büyük tüm işletmeler için deneyimliyiz ve dünyada güç kalitesi alanında en ileri çözümleri uygulamaktayız.

Enerji güvenliğiniz bizim için önemlidir. Güç kalitesi uzmanlarımız kendi alanlarında profesyonel olmanın yanı sıra hızlı, etkileyici ve nokta vuruşu çözümleri oluşturmaktalar..

Üretimde zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, bu nedenle doğru analiz ve tespit ile işi ilk seferde doğru yapmaktan gurur duyuyoruz.

  • Ağır Şart Tasarımlar
  • AG/OG Kompanzasyon
  • Harmonik Filtrasyon

Solar için çift yönlü hassas kompanzasyon

EV Şarj İstasyonu için Supraharmonik Filtrasyon

Canlı Destek

+90 216 999 00 18

Ölçüm Hakkında

Yüksek Çözünürlükte
Güç Kalitesi Analizi Yapıyoruz

Günümüzde birçok güç kalitesi ölçümü genellikle 12,5kHz gibi düşük çözünürlükte tarama yapan cihazlarla gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlar da 50. harmonik olan 2,5kHz'e kadar analiz yapmaktadır. Gerçek bir ölçüm için 2,5kHz ile 170kHz arasında yer alan supraharmonikler analiz edilmelidir.

Piyasadaki çok az güç kalitesi analizörü, bu frekans aralığının 2,5 ila 170 kHz arasında kalıcı ve tam olarak ölçümlenmesine olanak tanır.Bu frekansları ölçebilmek güç kalitesi analizi için çok önemlidir. Ancak müşterilerimizin bu konuda endişelenmesine gerek yok. Bu sorunu uzun süredir biliyoruz ve her durum için en iyisi olan gerekli ölçüm teknolojisini kullanıyoruz. Yüksek frekans kökenli sorunları kaçırmıyoruz ve çözümleri biliyoruz.

  • 170kHz'e kadar Supraharmonik Ölçüm
  • 4MHz Çözünürlükte Transient Ölçüm
  • Interharmonikler ve Rezonans Ölçümü
X